Brentex priekabos konstrukcija

Konstrukcijos pranašumai

Priekabos Brentex yra sukonstruotos ir pagamintos profesionaliam vartojimui.Visos priekabos yra pagamintos ant cinkuoto,vamzdinio profilio rėmo ir turi sustiprintus bortus.Mūsų prioritetas būtų-aukščiausia kokybė už mažą kainą.

1. Galinė panelė


Galinės panelės profilis gaminamas iš 2 mm storio skardos. Apatinė panelės dalis turi papildomą užlenkimą,kuris neleidžia panelei deformuotis,paverčiant kėbulą ar tai įvažiuojant/išvažiuojant įvairiai technikai. Visi panelės plyšiai ir špjovimai yra padaryti prieš cinkuojant,kas padeda išvengti rūdžių susidarymui.
   

2. Rėmas


Priekabų rėmai yra pilnai suvirinti. Pilnai virintas rėmas,suteikia priekabai stiprumo ir ilgaamžiškumo,ko pasekoje priekaba mažiau bijo viršsvorių. Kad rėmas būtų stipresnis,pastarasis yra gaminamas iš keturkampio vamzdinio profilio . Visoms priekaboms,neskaitant kampinių vertikalių skersinių,papildomai yra konstruoama po 2 skersinius,kurie tarpusavyje yra sujungti viršutiniu kvadratiniu profiliu,todėl rėmas ir bortai tampa dar stipresni,ko pasekoje,tvirtinant krovinį su įtempimo diržais,kėbulas nesideformuoja. Visi rėmo suvirinimai yra padaryti prieš cinkuojant,kas padeda išvengti rūdžių susidarymui.
   

3. Strėlė


Priekabų strėlės yra V formos ir yra gaminamos iš keturkampio vamzdinio profilio,kurio sienelės yra 3 mm.Ant visų strėlių yra padaryta vieta,atraminiam ratukui tvirtinti. Visi strėlės suvirinimai yra padaryti prieš cinkuojant,kas padeda išvengti rūdžių susidarymui.
   

4. Tiltas ir pakaba


Visos Brentex priekabos yra gaminamos su lingėmis ir amortizatoriais. Kodėl ?:
• Lingių ilgis yra apie 1 metrą,todėl tolygiau pasiskirsto priekabai tenkanti apkrova.
• Priekaba mažiau bijo viršsvorių ir važiuoja tolygiau ir komfortiškiau,lyginant su torsionine pakaba
• Prailgina lempučių gyvavimą.
Tiltas pagamintas iš keturkampio vamzdžio,kurio sienelės storis yra minimum 4 mm. Tiltas tvirtinasi U-formos 12mm storio varžtais. Tiltas,kartu su privirintais lingių ir amortizatorių kronšteinai yra cinkuoti,o visi tilto išpjovimai ir virinimai yra daryti prieš cinkavimą. Stebulės yra gaminamos tik iš pirmaujančių vokiečių kompanijų(BPW, AL-KO).
   

5. Šoniniai bortai


Visos priekabos iki 4,1 metrų,yra gaminamos iš profiliuotos skardos,kas daro priekabą dar stipresnę.
   

6. Priekinis ir galinis bortai


Visos Brentex standartinės priekabos,yra gaminamos su sustiprintais bortais . Bartai sudaryti iš dviejų cinkuotų.1,2mm storio skardos lakštų,kurie kniedžių pagalba,tarpusavyje yra sujungti keturkampiu profiliu.Priekinis ir galinis bortai yra atidaromi ir reikalui esant,juos paprasta išimti. Bortus galima naudoti,kaip trapus,įvažiuoti ra išvažiuoti įvairiai lengvajai technikai.
   

7. Dugnas


Priekabos dugnas yra gaminamas iš taip vadinamos jūrinės faneros,kuri pasižymi patvarumu,o taip pat nebijo temperatūros svyravimų.
   

8. Krovinio tvirtinimo kilpos


Visose Brentex priekabose yra naudojama ne mažiau,kaip 8 kilpos,kroviniui tvirtinti iš dėžės vidaus,o taip pat 4 kilpos,kroviniui tvirtinti iš išorinės dėžės pusės.
   

9. Sparnai ir purvasaugiai


Brentex priekaboms yra montuojami plastikiniai sparnai ir guminiai purvasaugiai. Sparnai padaryti iš kokybiško plastiko,kuris lieka elastinagas esant net -40С.
   

10. Eelektroinstaliacija


Brentex priekaboms yra naudojama elektroinstaliacija firmos Aspöck (Austrija). Laidai ir sujungimai yra drėgmei atsparūs. Sujungimui su automobiliu yra naudojamas 13 kontaktų kištukas ir 7 kontaktų adapteris
   

11. Žibintai


Žibintai yra naudojami firmos Aspöck(Austrija), kurie yra vieni iš geriausių savo srityje.Visose priekabose yra integruotos atbulinės eigos ir priešrūkinio žibinto funkcijos.
 

Šioje kategorijoje nėra prekių.